Jump to content

Recommended Posts

De-a lungul anilor am incercat majoritatea firmelor de gazduire romanesti si cateva internationale. Una dintre cele care mi-au lasat o parere foarte buna despre serviciile oferite este MxHost.

In 2004 au inceput sa ofere servicii premium la un pret accesibil pentru fiecare, reusind sa multumeasca detinatorii de afaraceri din orice sector. Asadar tin sa mentionez ca aceasta firma este activa de aproximativ 15 ani, cu siguranta ofera seriozitate maxima si servicii de calitate.

Eu personal am achizitionat doar pachete de gazduire website sau domenii, nu am incercat pana acum servere virtuale sau dedicate. Pana in momentul de fata sunt multumit 100%. Printre lucrurile care m-au facut sa aleg MxHost in trecut si in prezent, se enumera urmatoarele:

• Preturile foarte avantajoase in raport cu serviciile oferite
  • Activarea rapida a serviciilor
  • Suportul Tehnic extrem de rapid, profesional si disponibil
  • Super organizati in tot ce tine de domeniul lor
  • Parteneri Oficiali: cPanel, CloudLinux, LiteSpeed, Idera, CloudFlare si .eu

Eu personal sunt foarte multumit si sincer sa fiu, am auzit doar pareri bune despre firma si serviciile oferite de aceasta.

Intradevar, echipa MxHost merita toate laudele pentru munca prestata de-a lungul anilor. Am avut si inca am servicii la ei si niciodata nu am avut probleme.

Edited by micleanu

Ce fain sună o firmă de hosting care are aceeași vârstă ca tine =))))